Lulja bëhet gati për të dal, palltoja e saj mori tërë vëmendjen

Lulja bëhet gati për të dal, palltoja e saj mori tërë vëmendjen

Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram.

Ata kanë shumë ndjekës, nga të cilët kanë pasur shumë fjalë të mira, por edhe kritika, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo shihet se është rregulluar dhe po duket bukur.

Ishte palltoja e saj, ajo që mori tërë vëmendjen./ORAinfo/

TAGS