Lulja bëhet gati për të dal me shoqe, mori vëmendjen me këtë veshje

Lulja bëhet gati për të dal me shoqe, mori vëmendjen me këtë veshje

Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram.

Ata kanë shumë ndjekës, nga të cilët kanë pasur shumë fjalë të mira, por edhe kritika, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo shihet me shoqet e saj, e edhe pse moti është i ftohtë ajo është veshur me të shkurta./ORAinfo/

TAGS