Lule Mustafa poston foto para makinës së saj luksoze

Lule Mustafa poston foto para makinës së saj luksoze

Lule Mustafa merr poza pranë veturës super-luksoze.

Është më e vogla ndër motrat Mustafa dhe duket se është e përkëdhelura e familjes, shkruan kosovarja.

Edhe Lule Mustafa njejtë si pjesa më e madhe e motrave, këndon, madje prej vitesh dhe është mjaftë e angazhuar.

Lulja, është fejuar me një ceremoni të bukur e impozante, por ende nuk po thuhet asgjë për martesë.

Ndryshe, këngëtarja nuk është nga ato që poston shpesh foto, por në të fundit duket mjaftë bukur teksa pozon pranë një veture luksoze.

TAGS