Luana Vjollca vjen me një emision të ri?

Luana Vjollca vjen me një emision të ri?
18:59 | 19 Gusht 2019

Luana Vjollca ka paralajmëruar diçka speciale për fansat e saj.

Luana Vjollca nuk ka të ndalur si në muzikë ashtu edhe në emisione televizive, moderatorja sapo konfirmoi se shumë shpejt vjen me diçka të veçantë, shkruan lajmi.net.

Moderatorja/këngëtarja në postimin e ndarë në Instagram shihet nën kujdesin e disa grimerëve duke u bërë gati për xhirime dhe si mbishkrim la “Duke u bërë gati për diçka speciale”.

Luana nuk ka cekur nëse është duke përgatitur projekt muzikor apo do kthehet në ekranet televizive me një tjetër emision argëtues. /Lajmi.net/

TAGS