Luana Vjollca dallon si ‘Nata me Ditën’ në Instagram dhe në jetën reale

Luana Vjollca dallon si ‘Nata me Ditën’ në Instagram dhe në jetën reale
23:41 | 3 Gusht 2019

Luana Vjollca ka publikuar një video mjaft interesante në Instagram.

Luana Vjollaca është një nga figurat më simpatike dhe të dashura në estradën shqiptare, shkruan lajmi.net.

Moderatorja/këngëtarja ka publikuar dy video në Instagram ku bën krahasimin e saj në jetën reale me atë në Instagram dhe dallimet janë të mëdha.

Në videon e parë këngëtaren mund të shohim me shumë elegancë duke pozuar para kamerës ndërsa në videon e dytë Luana me një fustan të gjatë pa asnjë kompleks luan me top sikur të ishte fëmijë. /Lajmi.net/

TAGS