Luana na prezanton me kostumin e Halloween, vjen me veshjen më të çuditshme ndonjëherë

Luana na prezanton me kostumin e Halloween, vjen me veshjen më të çuditshme ndonjëherë

Luana Vjollca është këngëtarja dhe moderatorja shumë e dashur për publikun.

Krahas profesioneve të saj, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Luanën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Së fundi, përmes disa postimeve ajo na ka prezantuar me kostumin e çuditshëm që do ta veshë për Halloween./ORAinfo/

TAGS