Luana del me fustan shumë të hapur, gati sa nuk i doli

Luana del me fustan shumë të hapur, gati sa nuk i doli

Luanës i shihet gjysma e pjesës intime me këtë fustan.

Luana Vjollca është një ndër femrat më të percjellura në mediat rozë.

Ajo shumicën e kohës kalon në lajm, duke tërhequr vëmendje të madhe në paraqitjet fizike, shkruan “Kosovarja”.

Gjithmonë tërheqë vëmendje me pozat provokuese që bën, dhe përzgjedhjen e veshjeve të veçanta

Me këtë fustan të fundit, Luana shihet që ka zbuluar gjysmën e pjesës intime e që duket tejet e zjarrtë.

Për më shumë, shikojeni.

TAGS