Loredana shfaqet pa pikë grimi, ju befason me pamjen

Loredana shfaqet pa pikë grimi, ju befason me pamjen

Loredana Zefi është reperja e njohur kosovare, e cila po bën ‘bujë’ me këngët e saj.

Ajo u bë shumë e pëlqyer dhe e komentuar sidomos pas lidhjes e pastaj edhe ndarjes me këngëtarin e mirënjohur, Mozzik, shkruan ORAinfo.

Lori është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshme.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto ku shfaqet pa pikë grimi, e me këtë pamje oredana po duket komplet ndryshe./ORAinfo/

TAGS