Loredana gdhend tatuazhin e veçantë për të atin e ndjerë: Vajza e babit

Loredana gdhend tatuazhin e veçantë për të atin e ndjerë: Vajza e babit

Reperja e njohur Loredana humbi 1 vit më parë babain e saj, me të cilin kishte një raport shumë të veçantë.  Ajo ka zbuluar së fundmi se ka gdhendur një tatuazh në pjesën e qafës, dedikuar babait të saj.Në foton e publikuar në ‘Instastory’, ihet re se reperja ka bërë krahët e një engjëlli dhe ka shkruar poshtë tyre datën 27 mars që duhet të ketë lidhje me të atin. “Vajza e babit”, ka shkruar Loredana përkrah tatuazhit, shoqëruar me një fytyrë të mërzitur.

Kujtojmë që Loredana është përfolur së fundmi se është rikthyer sërish në krahët e Mozzik. Ditën e djeshme ata janë fotografuar bashkë në Kosovë, ashtu siç ndodhi edhe disa javë më parë

TAGS