Lola dhe Dauti me urimin më të ëmbël për Vitin e Ri

Lola dhe Dauti me urimin më të ëmbël për Vitin e Ri

Lola dhe Daut Haradinaj janë një ndër çiftet më të përfolura në media e në publik.

Ata janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë dy fëmijë, Trojën dhe Davidin, shkruan ORAinfo.

Lola vazhdimisht është e përfolur në publik e kjo për shkak të pamjes së saj dhe stilit të saj të veçantë.

Sot, në natën e Vitit të Ri, Lola ka publikuar një video ku sfaqet duke u puthur me Dautin.

Me këtë imazh, Lola uron për Vitin e Ri./ORAinfo/

TAGS