Lista e Spanjës për ndeshjet e nëntorit

Lista e Spanjës për ndeshjet e nëntorit
12:02 | 8 Nentor 2019

Trajneri i Spanjës, Robert Moreno, ka publikuar listën me lojtarët e ftuar për dy ndeshjet e nëntorit.

Kombëtarja e Spanjës në nëntor zhvillon dy ndeshje kualifikuese për Euro 2020.

Malta dhe Rumania do të jenë mysafirë të Spanjës.

Në listën e Spanjës do të jetë edhe talenti i Dinamos së Zagrebit, Dani Olmo.

Lista e Spanjës:

/Lajmi.net/

TAGS