“Lindi dielli”, pritjes së ëmbël i vjen fundi, vjen në jetë djali i Arbana Osmanit dhe Eduart Grishaj

“Lindi dielli”, pritjes së ëmbël i vjen fundi, vjen në jetë djali i Arbana Osmanit dhe Eduart Grishaj

Moderatorja e dashur për publikun Arbana Osmani dhe regjizori Eduart Grishaj janë bërë prindër të një djali.Lajmin e bëri me dije vetë Grishaj me anë të një postimi në rrjetet sociale. Bashkangjitur postimit ku shfaqet me vogëlushin e tij në krahë, regjizori shkruan: “Lindi dielli”.

Eduarti u bë baba për herë të parë, ndërkohë Arbana ka dhe një djalë me ish-bashkëshortin, Jonin i cili duhet thënë se shkon shumë mirë me Eduartin.

TAGS