Leonora Jakupi kujton babain e saj të ndjerë, këto janë fjalët e saj

Leonora Jakupi kujton babain e saj të ndjerë, këto janë fjalët e saj

Çfarë bëri e çfarë tha sot Leonora tek varri i babait?

Leonora Jakupi, me dedikim emocionues në përvjetorin e babait të saj i cili kishte rënë dëshmor.

Me rastin e 23 vjetorit të vdekjes së babait këngëtarja e ka kujtuar të ndjerin me fjalë shumë prekse.

Artistja ka publikuar një fotografi në InstaStory nga vizita e saj në varreza, shkruan Kosovarja.

“Sot 23 vite pa ty Babi, ishe dhe do të mbetesh krenaria jonë më e madhe”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e fotografisë.

TAGS