Leonora e mbuluar në ar e me fustan të bardhë

Leonora e mbuluar në ar e me fustan të bardhë

Leonora me fustan të bardhë e 6 unaza në gishta.

Leonora Jakupi është njohur gjithmonë si diva e estradës sa i përket muzëks që sjell e sidomos stilit të veçantë.

Këngëtarja shfaqet në qdo paraqitje me veshje të veçanta ku edhe mundohet ta jetë e vetmja me atë veshje ku shpesh edhe i siguron ato nga dizajnerë të njohur, shkruan Kosovarja..

Së fundi, artistja ka postuar një video në InstaStory ku ka të veshur një fustan të bardhë e të gjatë që i theksonte linjat trupore derisa vëmendje mernin edhe unazat e shumta të arit që kishte vendosur në duar.

E zbukuruar mirë me një grim të lehtë dhe flokët e valitura të lëshuara mbi supe dukej unike.

Ndërsa, ka pothuajse një vitë nga kënga e fundit e saj që e ka publikuar në ‘YouTube’ me titull “Luj Luj”, e cila ka marë mbi 1 milion klikime.