Leicester – Chelsea, këto janë formacionet zyrtare

Leicester – Chelsea, këto janë formacionet zyrtare

Do të zhvillohet ndeshja Leicester – Chelsea.

Sonte me fillim nga ora 21:15 do të përballen Leicester City dhe Chelsea në kuadër të javës së 18-të në Premierligë.

Leicester City, të pozicionuar në vendin e tretë, është njëri prej klubeve me formën më të mirë në 5 ndeshjet e fundit të Premierligës.

Në anën tjetër, Chelsea po ka probleme që të fitojë ndeshje të njëpasnjëshme dhe kësisoj gjendet në pozitën e tetë.

Formacionet zyrtare janë këta:

TAGS