Lei Kraja “tërbon” ndjekësit me bikini

Lei Kraja “tërbon” ndjekësit me bikini

Lei Kraja po shijon pushimet në Palasë, ndërsa është shfaqur “e nxehtë” në rrjetet sociale, duke tërbuar ndjekësit.Moderatorja sportive ka ngritur akoma më shumë temperaturat me pozat hot. E veshur me bikini lejla që i vinin në pah format e saj elegante trupore, ajo dukej mjaft seksi dhe joshëse.

TAGS