Ledri Vula tregon aftësitë në Waterpolo, reagimi i Ermal Fejzullahut epik

Ledri Vula tregon aftësitë në Waterpolo, reagimi i Ermal Fejzullahut epik
11:54 | 20 Shtator 2019

Ledri Vula po shijon në maksimum pushimet.

Ledri Vula ka qenë shumë i angazhuar këtë verë me projekte dhe koncerte të shumta, dhe tani pas mbarimit të sezonit këngëtari është duke shijuar disa ditë pushimi, shkruan lajmi.net.

Këngëtari së fundmi ka publikuar një video në llogarinë e tij në Instagram ku shihet duke lozur me miqtë e tij Waterpolo, dhe aftësitë e tij në këtë sport të bëjnë të mendosh se ai ka vite që mirët me këtë sport.

Ndërsa komenti që Ermal Fejzullahu la ishte epik “Shume bre i bon qito montazha ta merr menja pernime din me bo ksi sene”. /Lajmi.net/

TAGS