Ledri Vula publikon eko-n e foshnjës dhe zbulon kur do të vijë në jetë fëmija i parë: Jom ka des sytë me t’i pa

Ledri Vula publikon eko-n e foshnjës dhe zbulon kur do të vijë në jetë fëmija i parë: Jom ka des sytë me t’i pa

Dyshja e njohur Ledri Vula dhe Sara Hoxha së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë. Blogerja është në ditët e fundit të shtatzënisë, dhe reperi po e pret me padurim vogëlushen e tij.Së fundit Ledri ka postuar një ekografi të vajzës, krah së cilës shkruan: Jom ka des syt me ti pa”. Në cepin e djathtë të fotos, vihet re dhe një datë që me shumë mundësi është dita e lindjes së të voglës. Sipas saj Sara dhe Ledri do të bëhen prindër në datën 10 të këtij muaji.

Kujtojmë se vetëm pak ditë më parë dyshja organizoi një ‘baby shower’ që bëri bashkë miqtë dhe famijarët e Ledrit dhe Sarës.

TAGS