Ledri Vula feston sot ditëlindjen, por ka një dëshirë të madhe për këtë vit

Ledri Vula feston sot ditëlindjen, por ka një dëshirë të madhe për këtë vit

Sot është një ditë e veçantë për Ledri Vulën. Reperi feston ditëlindjen dhe mbush 34 vjeç.E në këtë ditë të veçnatë, Ledri ka bërë një dedikim special për veten në një postim të fundit në Instagram, të një fotoje shkëputur nga koha e koncerteve. E kjo duket se i mungon shumë reperit.

“Dëshira ime për këtë vit është të kthehem në koncert e me jua pa duart nalt 1010”, shkruan ai.

Miq e fansa kanë shpërthyer në urime të përzemërta, ndërsa më i veçanti ka qenë ai i nënës së tij Xheraldina.

“Shnet e jet syni i ninit”, shkruan ajo në postimin e saj në Instastory, të cilin Ledri e ka shpërndarë në Instastory.

Ky vit pavarësisht koncerteve që janë anuluar, ka qenë i madh për karrierën e Ledrit, i cili ka publikuar albumin 10/10 dhe po e shijon në maksimum suksesin e tij!

TAGS