Ledri Vula argëtohet në klub nate me prindërit e Dua Lipës

Ledri Vula argëtohet në klub nate me prindërit e Dua Lipës
11:13 | 16 Qershor 2019

Ledri Vula është argëtuar me prindërit e Dua Lipës.

Dukagjin Lipa ka ardhur në Kosovë për shkak të ndeshjes e cila u mbajt ditën e djeshme, shkruan lajmi.net.

Atë e ka shoqëruar bashkëshortja e ti Anesa por jo edhe vajza, Dua Lipa. Por pavarësisht se Dua nuk ishte fizikisht me ta, në një klub nate ku ata u argëtuan lëshohej kënga ‘One Kiss’ e Duas.

Këtë e bëri të ditur Ledri Vula i cili po argëtohej me prindërit e këngëtares. Ai i bëri disa postime në Instagram pranë të cilave edhe i etiketoi ata dhe Duan./Lajmi.net/

TAGS