Ledri do të bëhet fort xheloz, Sara publikon foto e zhveshur në shtrat!

Ledri do të bëhet fort xheloz, Sara publikon foto e zhveshur në shtrat!

Sara Hoxha, njihet ndryshe në publik si e dashura e Ledri Vulës.

Sara u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe tani ajo është tejet e përfolur, shkruan ORAinfo.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë tani prindër për herë të parë.

Sot Sara ka publikuar një foto ku shihet e shtrirë në shtrat dhe e zhveshur.

Ajo në këtë imazh shfaqet goxha hot, e duket se do ta bëjë xheloz edhe të dashurin e saj Ledrin. /ORAinfo/

TAGS