Ledri dhe Sara do të bëhen prindër së shpejti, ja ‘parashikimi’ i Kidës për vogëlushen  

Ledri dhe Sara do të bëhen prindër së shpejti, ja ‘parashikimi’ i Kidës për vogëlushen  

Pritjes së ëmbël po i vjen fundit, dhe çifti i njohur Ledri dhe Sara së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë. Ata do të bëhen me një vajzë dhe përgatitjet kanë filluar prej kohësh.Kujtojmë se çifti organizuan dhe një “baby shoëer”, me shumë miq e të afërm. Mes personazheve të njohur ishte dhe këngëtarja e dashur për publikun Kida, e cila është një mikeshë e veçantë për dyshen. Kjo e fundit  është shprehur se vogëlushja e cila do të vijë në jetë së shpejti do të jetë repere si babi dhe e bukur si mami. “Repere si babi. E bukur si mami”, shkruan Kida.

Ledri publikoi dhe këngën e tij më të fundit pak ditë më parë, që i dedikohet vajzës. Këngë e cila u prit shumë mirë nga publiku.

TAGS