Ledina Çelo e sapo dalë nga dushi, provokon ‘rënd’ pa sytjena 

Ledina Çelo e sapo dalë nga dushi, provokon ‘rënd’ pa sytjena 

Një pjesë të ditës së sotme, Ledina Çelo e ka kaluar duke u relaksuar.

Këngëtarja Ledina Çelo i ka publikuar së fundmi disa imazhe në Instastory me të cilat ka lënë të kuptohet se një pjesë të ditës së sotme e ka kalaur duke u relaksuar, shkruan lajmi.net.

Në njërin prej postimeve ajo ka treguar se bashkëshorti sot ia ka përgatitur drekën, mirëpo nga ky fakt ka ikur vëmendja në momentin kur ajo e uli kamerën poshtë dhe zbuloi se nuk ka veshur fare sytjena.

Madje Ledina postimet i ka bërë e sapo dalë nga dushi. Ajo pavarësisht moshës po i sfidon vajzat e reja dhe kjo nuk është hera e parë që realizon imazhe të tilla.

Kujtojmë se Ledina është nuse Kosove, e martuar me Kick-Boksierin, Naimin me të cilin ka dy fëmijë, djalë e vajzë./Lajmi.net/

TAGS