Learta zbukurohet për të dalë në mbrëmje, lë pa fjalë të gjithë me paraqitjen

Learta zbukurohet për të dalë në mbrëmje, lë pa fjalë të gjithë me paraqitjen

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur kosovare, Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Learta dhe Kushtrimi së fundi janë bërë prindër për herë të dytë, ku ka një vajzë të cilës ja ka vë emrin, Matina.

Pas lindjes së vajzës, Learta nuk mungon me postime në rrjete sociale.

Mbrëmë, Learta ka ndarë me ndjekësit imazhe ku tregon se ka dalë në mbrëmje, e me këtë paraqitje ajo duket se i ka lënë pa fjalë të gjithë./ORAinfo/

TAGS