Learta vishet në dallam, publikon foton më të ëmbël me vajzën

Learta vishet në dallam, publikon foton më të ëmbël me vajzën

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur kosovare, Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Learta dhe Kushtrimi së fundi janë bërë prindër për herë të dytë.

Çifti janë bërë prindër të një vajze që e kanë pagëzuar me emrin, Matina.

Pas lindjes, Leartën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur në veshje nusërie, e në duar ajo mban vajzën e saj Matinën./ORAinfo/

TAGS