Learta sapo pranoi një dhuratë shumë të veçantë për Matinën e vogël

Learta sapo pranoi një dhuratë shumë të veçantë për Matinën e vogël

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur kosovare, Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Learta dhe Kushtrimi së fundi janë bërë prindër për herë të dytë, ku ka një vajzë të cilës ja ka vë emrin, Matina.

Sot ajo ka treguar një dhuratë shumë të bukur që mori për vajzën e saj./ORAinfo/

TAGS