Learta nuk po mund t’i largojë kilogramët e tepërt pas lindjes së vajzës, befason me pamjen

Learta nuk po mund t’i largojë kilogramët e tepërt pas lindjes së vajzës, befason me pamjen

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur kosovare, Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Learta dhe Kushtrimi së fundi janë bërë prindër për herë të dytë, ku ka një vajzë të cilës ja ka vë emrin, Matina.

Pas lindjes së vajzës Learta duket se nuk po mund t’i largojë kilogramët e tepërt, e këtë e shohim edhe në postimin e fundit të saj./ORAinfo/

TAGS