Learta ia bën ‘zemrën mal’ vjehrrës, është kaq zonja edhe në punët e shtëpisë

Learta ia bën ‘zemrën mal’ vjehrrës, është kaq zonja edhe në punët e shtëpisë

Learta shumë e zonja edhe në punët e shtëpisë.

Learta Jakupi është një nuse e dalluar në shumë aspekte.

Ajo me postime të njëpasnjëshme, gjithmonë mbetët shembull për veprimet që bën, shkruan Kosovarja.

Duke u njohur si një femër me stil të veçantë, në shumë situate është pjesë e lajmeve.

Në imazhet teksa publikon fëmijët, shihet prapavija e saj se sa e zonja është në shtëpi dhe përkujdeset për çdo detaj.

Po ashtu, në shumë raste publikon edhe ushqimet që përgatit për anëtarët e shtëpisë.

TAGS