Learta e Neca nxehen në vallëzim, veprim i Dritës i papritur

Learta e Neca nxehen në vallëzim, veprim i Dritës i papritur

Drita Jakupi është nëna e Leartës, e cila tashmë është shumë e njohur për ju.

Nënë e bijë janë shumë të ngjashme, shkruan ORAinfo.

Drita është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sonte ajo e shoqëruar nga vajza e saj Learta, dhe reja e saj, Neca kanë qenë në një dasmë.

E derisa Learta dhe Neca dëfrehen në vallëzim, Drita përkujdeset që t’i bëjë video.

Kaq në disponim po duken ato… /ORAinfo/

TAGS