Learta del me vajzën e saj në natyrë,sa me shije e ka veshur atë

Learta del me vajzën e saj në natyrë,sa me shije e ka veshur atë

Learta Jakupi, tashmë është nënë e dy fëmijëve.

Ajo ka pak muaj që në jetë ka sjellë vajzën e saj të cilën e ka pagëzuar me
emrin, Matina, shkruan ORAinfo.

Duket se ajo gjithë kohën ia kushton të voglës së saj, pasi Matini djali i saj i madh tashmë është rritur.

Ajo çka vërehet te Learta është se di shumë mirë të kujdeset për stilin dhe veshjen e vajzës.

Të kombinuar me një fustan të kuq, Learta ia ka vënë edhe një kurdel të kuq në koke, duke e bërë atë të duket si princeshë./ORAinfo/

TAGS