Learta del me kunatën, veshja e tyre merr gjithë vëmendjen

Learta del me kunatën, veshja e tyre merr gjithë vëmendjen

Ajo është njëra nga personazhet më të komentuara

Learta Jakupi, është reja e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit e cila vazhdimisht është në qendër të vëmendjes, shkrua ORAinfo.

Jeta e saj luksoze, udhëtimet dhe angazhimet që ka, Leartën e bën grua shumë të komentuar.

Ani pse është shumë e angazhuar, Learta gjen kohë edhe për familjen e saj. Ajo së fundmi ka dalë për qef me kunatën e saj, Necën.

Ajo çka bie në sy është veshja e tyre./ORAinfo/