Largoni parazitët me dy përbërës

Kur konsumoni shumë sheqer krijoni terren të përsosur për kërpudhat dhe bakteret.

Mënyra më e mirë natyrale që të zhduken këta parazitë është me pastrimin e organizmit.

Duhet të shmangni sheqerin dhe drithërat sado që të mundeni, nëse dëshironi të arrini rezultate më të mira. Dhe kur të pastroni trupin tuaj nga këta parazitë të dëmshëm, do të jeni sërish e freskët dhe plot energji!

Ja cilët përbërës ju nevojiten për pastrim nga parazitët: 100 gramë fara liri dhe 10 gramë xhenxhefil.

Përgatitja: E gjitha që duhet të bëni është që të bluani këta përbërës, derisa të përftoni formën më të imët.

Duhet të merrni dy lugë të përbërjes tri mëngjese radhazi. Mund ta përzieni me qumësht të ngrohtë.

Pas tri ditësh duhet të bëni 3 ditë pushim dhe rifillojeni.

TAGS