Lajm i mirë për fansat/ Maluma koncert në Tiranë përpara verës

Lajm i mirë për fansat/ Maluma koncert në Tiranë përpara verës

Maluma do të vijë në Tiranë. Bëhet me dije se këngëtari do të mbajë një koncert në vendin tonë përpara verës. Lajmi ka nisur të qarkullojë tashmë në faqet e Instagramit që merren me organizime koncertesh. Maluma është një nga artistët më të ndjekur dhe më të pëlqyer edhe në vendin tonë. Këngët e tij janë shndërruar në hite, ndaj një koncert i tij në Tiranë do të sillte një numër të madh fansesh për të ndjekur nga afër djaloshin simpatik.

 

TAGS