Lajm i keq për Interin, ylli i skuadrës pozitiv me Covid-19

Lajm i keq për Interin, ylli i skuadrës pozitiv me Covid-19

Një lajm aspak i mirë ka ardhur për skuadrën e Interit.

Mesfushori i Interit, Marcelo Brozovic ka rezultuar pozitiv në analizat e koronavirusit.

Thuhet se lojtari është prekur, meqenëse ishte parë duke u përqafuar me Domagoj Vida që rezultoi pozitiv më herët.

Lajmin që kroati ka rezultuar pozitiv e ka konfirmuar eksperti i merkatos, Gianluca di Marzio.

Sipas tij, Interi është njoftuar që lojtari ka dal pozitiv me Covid-19.

Këtë edicion mesfushori ka bërë 10 paraqitje dhe ka realizuar një gol.

TAGS