Labi emocionon me urimin e tij për babanë: Ishe shkaktari që më ktheve nga gurbeti

Labi emocionon me urimin e tij për babanë: Ishe shkaktari që më ktheve nga gurbeti

13:06 |

Labinot Tahiri i ka shkruar disa fjalë zemre për babain e tij.

Deputeti dhe këngëtari i njohur, Labit Tahiri, është aktiv në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Së fundmi ai ka zgjedhur ta publikoj disa foto dhe me këtë rast ka zgjedhur që ta uroj me rastin e ditëlindjes.

I ngjajshëm

“O Islam Raif Tahiri, e baba i imi e i familjes sonë! Kur isha i vogël edhe frymarrjen ma degjoshë derisa bia në gjumë! Sa shumë mē dhe kulturë e sa shumë më dhe forcë në jetë të jem i vendosur në shumë rrugë, e të besojë në njerëz e në vendin tim, sepse edhe ti, edhe unë me ty një kohë e kishim të vështirë jetën, por kurrë nuk u dorëzove! Ishe shkaktari që më ktheve nga Gurbeti e sot me krenari i shërbej këtij populli. Si çdo prind që ka ditëlindjen dhe familja e tyre ua urojnë, edhe ne ty ta urojna e gjithë familja. Tē paqim edhe mē gjatë në jetë ISLAM DIGITRONII SE KËSHTU TË QUANIN I GJITH FERIZAJ”, kanë qenë fjalët e Labinot Tahirit në Instagram./Lajmi.net/

autor: Lajmi.net

13:06 |

TAGS