Kylie Jenner shfaqet në publik me pantallona të çuditshëm

Kylie Jenner shfaqet në publik me pantallona të çuditshëm
20:24 | 4 Maj 2019

Kylie Jenner ka zgjedhur sërish një stil të çuditshëm me të cilin u shfaq në publik.

Kylie Jenner ka ndarë me ndjekësit disa imazhe të reja në rrjete sociale, ku sërish mori vëmendjen e ndjekësve, shkruan lajmi.net.

Modelja kishte zgjedhur që ditën e djeshme të shfaqej me një kostum interesant, duke bërë të jetë sërish top-temë e medieve rozë.

Ajo kishte veshur një palë pantallona prej rrjete dhe një xhaketë të gjatë, duke bërë kështu që të gjithë ta kthejnë kokën tek Kylie.

Për ndryshe, Kylie Jenner së fundi u komentua për një video, në të cilën u shfaq me unazë diamanti në gisht, nga e cila filluan të qarkullojnë thashetheme nëse ajo dhe Travis Scott janë fejuar. /Lajmi.net/

TAGS