Ky grim e ka transformuar krejtësisht Xhensila Myrtezajn, nuk po e njeh askush

Ky grim e ka transformuar krejtësisht Xhensila Myrtezajn, nuk po e njeh askush

Xhensila u paraqit mjaft joshëse në rrjete sociale.

Këngëtarja e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj, është mjaft aktive në rrjete sociale.

Ajo ka publikuar së fundmi disa foto, ku tregon linjat e përsosura dhe bukurinë për të cilën është mjaft e përfolur.

Ajo u pa e veshur me plot stil teksa kishte kombinuar veshjen me ngjyra të ndezura verore por që nuk la anash as grimin unik.

Fotografia grumbulloi mijëra pëlqime dhe komente nga fansat e këngëtares, duke komplimentuar trupin dhe bukurinë e saj.

TAGS