Ky detaj u ka ikur të gjithëve, ja çfarë bëri Donaldi pas shpinës së Beatrixës

Ky detaj u ka ikur të gjithëve, ja çfarë bëri Donaldi pas shpinës së Beatrixës

Detaji që i iku të gjithëve, Donaldi bëri këtë shenjë me dorë pas shpinës së Beatrixës.

Mbrëmë para se të përfundonte spektakli i Big Brother VIP Albania, banorët zgjodhën dyshen, Donald dhe Beatrix për të fituar një darkë të organizuar nga produksioni.

Madje për këtë ka pasur një reagim edhe nga Olti Curri, i cili ka pranuar mesazhe rreth kësaj.

Madje, një ndjekës i tij ka treguar se kjo shenjë në Amerikë përdoret për t’i çuar sinjal një personi të dashur, duke nënkuptuar kështu fjalën “Të Dua”.