Kush ia mbushi Luanës, duar me ‘dukat’

Kush ia mbushi Luanës, duar me ‘dukat’

Luana Vjollca është këngëtarja dhe moderatorja shumë e dashur për publikun.

Krahas profesioneve të saj, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Luana posedon me mijëra ndjeës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë aktive me postime.

Në foton e fundit, duart e saj shihen të mbushura me aksesor ari./ORAinfo/

TAGS