Kush ia ka vënë emrin vajzës? E zbulon Arbenita Ismajli

Kush ia ka vënë emrin vajzës? E zbulon Arbenita Ismajli

Arbenita Ismajli zbulon se kush ia ka vënë emrin vajzës.

Arbenita Ismajli është njëra ndër modelet më të dashura dhe më të suksesshme.

Ajo është në lidhje dashurie me reperin e njohur Fero dhe si rezultat i dashurisë së tyre ata u bekuan me një vajzë që vendosët ta quanin Nina.

Kush ia vuri emrin vajzës? Këtë më së miri e tregon modelja, shkruan Kosovarja.

Në një bashkë bisedim me ndjekësit e saj ajo ka treguar se Arbenita ishte ajo që ka zgjedhur emrin për vajzën e saj.

“E kisha të shkruar në Notes që nga fëmijëria, ka shtuar ajo.