“Kurrë mos u dorëzoni”, reperi shqiptar kujton koncertin në të cilin i shkuan vetëm 30 veta

“Kurrë mos u dorëzoni”, reperi shqiptar kujton koncertin në të cilin i shkuan vetëm 30 veta

“Kurrë mos u dorëzoni”, reperi shqiptar kujton koncertin në të cilin i shkuan vetëm 30 veta

Fama e tij sot ka kaluar gjithë kufijtë.

Gashi përmes një postimi në Instagram, i shtyen të gjithë ata që kanë ëndrra, të mos dorëzohen asnjëherë, shkruan lajmi.net.

Reperi kujton kohën kur mbajti një koncert në Çikago dhe shkuan vetëm 30 veta për ta parë, por ai nuk u dorëzua dhe vazhdoi deri sot, kur është ngritur në majat e suksesit.

“Kujtoj kur mbajta koncert në Çikago dhe vetëm 30 veta më shikuan. #kurrëmosudorëzoni”, ka shkruar Gashi.

Për ndryshe, reperi këto ditë publikoi videoklipin e këngës “My Year”, në duet me G-Eazyn. /Lajmi.net/

TAGS