“Kur ishte moda e barku jashtë”, këngëtari hap arkivat, poston foto me Miriam Canin

“Kur ishte moda e barku jashtë”, këngëtari hap arkivat, poston foto me Miriam Canin

Alban Skënderaj është kthyer prapa në kohë dhe ka ndarë në llogarinë e tij në ‘Instagram’ disa foto të vjetra, ku shfaqet me partneren e tij, Miriam Cani.

Së fundmi, këngëtari publikoi një foto të vitit 2007, po pa lejen e Miriamit.

“2007. Kur ishte moda e barkut jashtë”, shkruan Albani bashkangjitur fotos.

Në komentet e shumta ajo që u vu re ishte komenti i partneres së tij, e cila shkruante: Uaaaa prapë ti, thash ku je futur.

Dyshja e njohur u bekuan me një fëmijë tjetër në fillim të këtij vitin.

TAGS