Kur do të martohesh? Kështu u përgjigjet ndjekësve Agnesa Vuthaj

Kur do të martohesh? Kështu u përgjigjet ndjekësve Agnesa Vuthaj

Është njëra nga femrat më të bukura shqiptare.

Fjala është për ish-Missin, Agnesa Vuthaj e cila vazhdon të jetë aktive dhe e ndjekur nga fansat në rrjetet sociale, shkruan lajmi.net.

E së fundmi, ajo ka pranuar disa pyetje nga ndjekësit për gjërat që dëshirojnë t’i dinë rreth modeles, Vuthaj.

E pyetur se kur do të martohesh? Agnesa jep përgjigjen epike pa menduar dy herë gjersa thotë “në momentin e duhur, me personin e duhur”.

Kujtojmë që, Agnesa fitoi konkursin e bukurisë në vitet 2003-2004, në Kosovë dhe Shqipëri. /Lajmi.net/

TAGS