Kunata e Elita Rudit, a është nusja më e bukur që keni parë?

Kunata e Elita Rudit, a është nusja më e bukur që keni parë?
0:27 | 7 Tetor 2019

Blerina Bokshi, Arbër Gjikolli

Vëllau i reperit Gjiko, dje ka kurorëzuar dashurinë e tij me martesë.

Arbër Gjikolli i njohur për publikun si ‘Big Bang” nga studio “Redbox”, dje është martuar me Blerina Bokshin, shkruan lajmi.net.

Në dasmën e tyre të pranishëm ishin shumë fytyra të njohura të showbizit, por ajo që mori vëmendjen ishte padyshim nusja, Blerina.

Ajo për ditën më të rëndësishme të saj kishte zgjedhur të dukej sa më thjeshtë, sa i përket grimit dhe flokëve, për të cilat u kujdesën Sellma dhe Kaci.

E duke ruajtur natyralitetin, ajo ia doli të pëlqehet nga të gjithë, duke u komentuar nëpër rrjetet sociale si nusja më e bukur e këtij viti.

Në këtë festë nuk munguan as Elita dhe Gjiko, të cilët si gjithmonë u panë shumë të dashuruar pranë njëri-tjetrit.

Më poshtë ju sjellim disa fotografi të çiftit më të komentuar të momentit, Arbërit dhe Blerinës./Lajmi.net

TAGS