Ku është nisur me këtë veshje provokuese këtë mëngjes Nora Istrefi?

Ku është nisur me këtë veshje provokuese këtë mëngjes Nora Istrefi?

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.

E pas ndarjes Nora nuk mungon me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Ajo sot ka publikuar një video në instastory ku shfaqet shumë joshëse.

E veshur ngushtë, Nora po duket në super formë.

Për ku është nisur Nora me këtë veshje në këtë ditë vikendi, e din vetëm ajo…/ORAinfo/

TAGS