Kthehet sot Liga e Kampionëve, tetë ndeshje në orar – veçohet takimi Man City-PSG

Kthehet sot Liga e Kampionëve, tetë ndeshje në orar – veçohet takimi Man City-PSG

Sot kthehet Liga e Kampionëve, tetë ndeshje në orar – spikat takimi Man City-PSG.

Liga e Kampionëve kthehet me xhiron e dytë të fazës së grupeve, ku në orar janë shumë ndeshje interesante.

Tetë ndeshje interesante luhen sonte në kuadër të xhiros së dytë, ku prej tyre janë të programuar për orën 18:45.

Ajaxi do të ballafaqohet me Besiktasin, ndërsa Interi është mysafirë i Shakhtar Donetsk.

Ndeshja më interesante e ditës së sotme luhet në ora 21:00 ku përballen PSG dhe Manchester City.

Një derbi mes sheikëve, që momentalisht kanë dy skuadrat më të vlefshme në botë.

TAGS