Kthehen ethet e Ligës së Kampionëve, na pret një super ndeshje!

Kthehen ethet e Ligës së Kampionëve, na pret një super ndeshje!

Sonte (e martë) do zhvillohen tetë ndeshje tejet interesante në kuadër të xhiros së pestë për fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve.

Ndeshja kryesore është mes Atletico Madridit dhe Bayern Munichut që zhvillohet në “Ëanda Metripolitano”.

Real Madridi është mysafirë i Shakhtar Donetsk, derisa Liverpooli e pret Ajaxin.

Të gjitha takimet.

TAGS