Kryebashkiaku aktor bëhet baba për herë të dytë, ja emri i veçantë i vajzës

Kryebashkiaku aktor bëhet baba për herë të dytë, ja emri i veçantë i vajzës

Erion Isai, është bërë baba për herë dytë. Aktori i humorit dhe bashkëshortja e tij kanë pritur vajzën e tyre të dytë, të cilën kanë vendosur të quajnë E’dua.“U bëmë 4. Faleminderit Zot. Erdhi tek ne vajza e dytë. Quhet: E’dua. Përulem para Zotit për bekimin më të madh që më ka dhënë. Nga sot, shërbëtor i tre princeshave”, shkruan Erioni krahas fotos ku duket dora e vogëlushes.

Ai dhe bashkëshortja duket se kanë zgjedhur mjaft emra të veçantë për vajzat, pasi edhe vajza e parë quhet Ajër.Kujtojmë se Erion Isai momentalisht është Kryetar i Bashkisë Ersekë dhe ka vendosur të shkëputet pak nga profesioni i tij si aktor humori.

TAGS