Korab Shaqiri po punon rreth një projekti që do të prek shumë njerëz

Korab Shaqiri po punon rreth një projekti që do të prek shumë njerëz
14:46 | 26 Tetor 2019

Korab Shaqiri ka zbuluar planet rreth projektit të ri.

Korab Shaqiri ka folur rreth projekteve të reja muzikore, të cilat pritet të publikohen shumë shpejt, shkruan lajmi.net.

Këngëtari ishte i ftuar së fundi në një intervistë për “Mirage”, ku foli rreth angazhimeve të tij të fundit.

Ai tregoi pritshmëritë e tij nga pjesëmarrja në festivalin “Kënga Magjike” si dhe zbuloi detajet e një projekti të ri.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm ku gjendet intervista e plotë e Korabit dhe mësoni se çfarë tha ai. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS