Klea ia sjell në majë të hundës Elgitit: Ç’të bën gruaja, s’ta bën as perëndia

Klea ia sjell në majë të hundës Elgitit: Ç’të bën gruaja, s’ta bën as perëndia

Dyshja e dashur për publikun Klea Huta dhe Elgit Doda, nuk i kursejnë në rrjete sociale momentet e shumta nga përditshmëria e tyre.Mbrëmjen e djeshme, dyshja po darkonin në një restorant dhe moderatorja ia solli në majë të hundës Elgitit duke i vendosur filtra të rrjetit sociale ‘Instagram’ me makeup në fytyrë. Klea postoi videon në llogarinë e saj, teksa Elgiti shfaqet i bezdisur nga veprimi dhe e qërton.

Ndonëse Elgiti ishte i nxehur nga veprimi i Kleas, moderatorja përsëri e ndau  videon me ndjekësit teksa bashkangjitur shkruan: “Ç’të bën gruaja, s’ta bën as perëndia.

TAGS